Doradztwo rolnicze

Doradztwo rolnicze


Witaj !

Jeśli jesteś na tej stronie to z pewnością chciałbyś pozyskać dotację na rozwój swojego gospodarstwa. To świetnie się składa, bo w tym jesteśmy na prawdę dobrzy!!! Korzystając ze zdobytej wiedzy i doświadczenia znajdziemy rozwiązania odpowiednie dla Twojego gospodarstwa. Nie musisz się też martwić, że zostaniesz sam z tonami dokumentów.  W procesie pozyskania dotacji towarzyszymy naszym klientom od początku do końca.

A teraz zjedź niżej i zobacz jak działamy !

PROCES WSPÓŁPRACY

Analizujemy Twój pomysł

Zanim przystąpimy do przygotowania pełnej dokumentacji koniecznej do pozyskania dotacji sporządzamy analizę inwestycji, którą planuje gospodarz. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby dotyczące rozwoju gospodarstwa i problemy, z jakimi się stykasz na co dzień. Na tej podstawie opracowujemy następnie wnioski.

Przedstawiamy możliwości

Informacje pozyskane podczas analizy pozwalają nam na zaproponowanie kierunku rozwoju gospodarstwa. Na bazie własnego doświadczenia jesteśmy w stanie przygotować rekomendację dla każdego inwestora zawierającą informację o tym, co warto w gospodarstwie usprawnić, zmodernizować i w co warto zainwestować.

Zbieramy dokumentację

Kolejnym etapem jest zebranie całej dokumentacji potrzebnej do sporządzenia wniosku o dotację. Na tym poziomie ściśle współpracujemy z inwestorem. Informujemy jakie dokumenty będą potrzebne, gdzie można się starać o ich uzyskanie i czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Wypełniamy wniosek

Efektem końcowym całego procesu jest sporządzenie wniosku o dotację.  Zajmujemy się opracowaniem całej dokumentacji, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i być pewien, że dokumenty przygotowane są skrupulatnie i rzetelnie, zgodnie ze stanem prawnym oraz naszą wiedzą i doświadczeniem. Pamiętaj również, że jesteś pod naszą opieką do momentu rozliczenia dotacji.

Program rozwoju obszarów wiejskich (PROW) 2014-2020

Zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami i przekonaj się co możesz zyskać!

Skontaktuj się z nami